Dragon Ball TR
HOŞGELDİNİZ!!
Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt olunuz sitemizin avantajlarından sizde yararlanın. Site de 1 moderatör alımı ve alımı var. Haydi siz de kayıt olun. Sitemizin fırsatlarını kaçırmayın. Ayrıca yakında Dragon Ball'ın manga çevirilerine başlıyoruz..!Near Tanıtım Aye-ol10
Dragon Ball TR
HOŞGELDİNİZ!!
Lütfen Giriş Yapınız ya da Kayıt olunuz sitemizin avantajlarından sizde yararlanın. Site de 1 moderatör alımı ve alımı var. Haydi siz de kayıt olun. Sitemizin fırsatlarını kaçırmayın. Ayrıca yakında Dragon Ball'ın manga çevirilerine başlıyoruz..!Near Tanıtım Aye-ol10
Dragon Ball TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball Fanlarinin Buluşma Noktasi.. DRAGON BALL TURKİYE..!

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Near Tanıtım

YazarMesaj
Goten AF
Administratör
Administratör
Goten AF

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 553
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Doğum tarihi Doğum tarihi : 22/11/96
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/05/09

karakter sayfası
başarı puanı başarı puanı:
Near Tanıtım Imgleft500/500Near Tanıtım Emptybarbleue  (500/500)

Near Tanıtım Empty
MesajKonu: Near Tanıtım   Near Tanıtım EmptyPtsi Kas. 23, 2009 12:10 pm

Near

Near Tanıtım Karakter4

Gerçek İsim: Nate River
Takma İsim: Near, N
Doğum tarihi: Ağustos 24, 1991
Boy: 155cm
Kilo: 40kg
Kan grubu: B
Sevdikleri: oyuncaklar, puzzle
Sevmedikleri: Kira
Death Note: yok

Hakkında: Near muhtemelen L'e en yakın karakterlerden biri. L gibi o da sessiz, garip ve çok da duygusal olmayan biri. Olaylara tek bir noktadan bakıyor ama o da L 'in yaptığı gibi sınırlı deneyimine rağmen amacına ulaşıyor, ve parçaları gayet güzel birleştirebiliyor. Near kendisini biraz geri planda tutan bir çocuk ve çalışırken uğraştığı şeyleri (yani oyuncakları) ile meşgul olmayı seviyor. Her ne kadar Near da L gibi hedefe direk gitse de, o aynı zamanda sahte Light'ı sevdiğinden beri biraz sadistçe davranıyor ve onunla oyuncaklarıyla oynadığı gibi oynuyor. Near ayrıca yerde oturmayı seviyor ve L'inkine benzer bir şekilde duruyor, ama tek bacakla Smile

Alıntıdır...
https://dragonballtr.yetkin-forum.com

Near Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sasori Tanıtım
» Bulma Tanıtım
» Nami Tanıtım
» Usopp Tanıtım
» Amane Misa Tanıtım